Logo
  1. Úvod
  2. O nás
O nás

Vítejte na stránkách nabalmoto.cz :-)

 

Ve spolupráci se zavedenou firmou Dalfos jsme založili internetový obchod zaměřený na cestování na motorce, kde si však na své přijdou nejen motocestovatelé. Nejdeme cestou tisíců položek, naopak se snažíme zboží rozumně vybírat a nabízet ověřené produkty s dobrým poměrem cena/výkon.

Sdílíme názor, že je úplně jedno, zda "balíte" na cestu do vedlejší vesnice nebo jiný na kontinent a zrovna tak je jedno jaký stroj "balíte". Nejdůležitější je, že Vás to baví!

Sami jsme procestovali 39 zemí na motorce, která dříve trhala rychlostí rekordy, na cestování podle mnohých vůbec není vhodná a vzhledem k financím jsme stahovali náklady spaním na divoko ve stanu. Tím chceme jen demostrovat, že vyrazit může každý.

Do sekce "Rady a tipy na cesty" budeme přidávat rady a tipy na cesty, cestopisy z našich cest, zajímavé články, body zájmu v Čechách i v zahraničí a také recenze zboží.

V případě, že máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit, obraťte se na nás nejlépe prostřednictvím e-mailu nabalmoto@nabalmoto.cz.

 

Děkujeme a těšíme se na Váš nákup.

 

Team nabalmoto.cz

 

 

 

 

 

Kde nás najdete

Telefon e-shop: +420 721 805 335

Telefon prodejna: +420 721 020 767

E-mail: nabalmoto@nabalmoto.cz

Prodejna a výdej e-shopu:

Kontakt
Zákaznická podpora nabalmoto
Po-Pá, 8-16 hod.
© 2020 nabalmoto.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.